Zapisz sie na e-biuletyn

     
Torebki i worki>

Stojące/niezadrukowane

Torebki stojące z fałdą boczną niezadrukowane

 
Oferujemy gotowe opakowania o standardowych wymiarach, niezadrukowane, które są dostępne w dowolnych ilościach. W ciągłej sprzedaży posiadamy torebki z fałdą boczną,  ze zgrzewem tylnym w różnych rozmiarach wg tabeli.
 

Sposoby zamykania torebek:

 

zgrzewarki / czytaj więcej...    klipsownica        etykiety do zamykania                         klipsy

 

Wykonujemy opakowania z następujących materiałów:

  • OPP40
  • Pap35/AL8/PE40, Pap35/AL8/PE80, Pap35/AL8/PE100 ,
  • PET12/AL8/PE80, PET12/AL8/PE100, PET12/AL8/PE120 ,
  • PET12met/PE80, PET12metPE100, PET12met/PE120 ,
  • PET12/PE80, PET12/PE100, PET12/PE120,
  • PET 12/Al8/PE60 ,
  • PET 12/Al8/PE 140 ,
  • PET 12/met/PE140 ,
  • PET 12/PE 140 .


Dostępne są opakowania transparentne, srebrne, brązowe, złote (mataliczne) i papierowe "ECO". Na specjalne zamówienie możemy wykonać opakowania w różnych kolorach, rozmiarach i z dowolnego materiału termozgrzewalnego.

 

 

torebka                  torebka z
z fałdą                    poczwórnym
boczną                    zgrzewem                                             bocznym
                               typ "stabilo"

 

 

 

 

 

 

 

 


 







Wersja do druku

Wszelkie prawa zastrzezone Coffee Service 2007

Nota prawna            Polityka prywatnosci

Podane informacje nie są ofertą handlową w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Nie stanowią również zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 jak i opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 ustawy o sprzedaży konsumenckiej. Indywidualne uzgodnienia właściwości towaru następują w umowie jego sprzedaży.