PL_Button_sklepPL_Button_newsletterPL_Button_przetargiPL_Button_zapytanie

 
AUTOMATY DO KUBKÓW

Automaty do kubków COFPACK K 500 Kubki przeznaczone są do pakowania w kubki papierowe EKO lub BIO artykułów sypkich  typu płatki, kasze, zupy instant, proszki itp... Maszyna wyposażona jest w opcje zamykania kubków folią zgrzewalną bądź platynką aluminiową oraz system zamykania wieczek.

 

 

k500_2
   
k500_3 k500_4
   
   

 

Automaty do pakowania w kubki produktów typu: śmietanka, jogurt, smalec, serek, masło, dżem, miód, pasztet, sałatka, zupa, musli, owsianka chipsy itp. Istnieje możliwość pakowania różnych kombinacji produktów (po dwa różne lub o złożonej konsystencji) np. zup w proszku z makaronem, gulaszy z kawałkami mięsa, jogurtów z kawałkami owoców. Pakowane produkty kubeczki lub inne pojemniki, o różnych kształtach i gabarytach, mogą być zamykane membraną z folii termozgrzewalnej, a następnie przykrywkami zatrzaskowymi. Kubeczki pobierane są z magazynka, umieszczane w gniazdach i dalej prowadzone na tzw. karuzeli pakującej. Napełnianie odpowiedniej ilości produktów odbywa się przy wykorzystaniu tłokowego dozownika objętościowego lub zestawu dozowników dobranych w zależności od rodzaju pakowanego produktu. Na wieczku, drukarka-datownikiem nanoszona jest data lub krótka informacja handlowa. Gotowe opakowania podawane są na taśmociąg odbiorczy.

 

TAGI:
COFPACK K Kubki, maszyna pakująca w kubki, maszyny pakujące w kubki, automaty pakujące w kubki, maszyna do pakowania w kubki, maszyny do pakowania, urządzenia do pakowania w kubki, producent maszyn pakujących w kubki, urządzenia pakujące w kubki, linie pakujące, pakowaczki, automat pakujący, maszyna do pakowania w torebki, maszyny do pakowania w torebki, automat do pakowania w torebki, automaty do pakowania w torebki.


coffee-service-ikona-galerii-aparat Zobacz film / galerię zdjęć

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010

coffee-service_cmswz_stro_war