PL_Button_sklepPL_Button_newsletterPL_Button_przetargiPL_Button_zapytanie

SASZETKI

 

 

SASZETKA

specyfikacje opakowań przycisk

 

button - galeria zdjec

 


Jesteśmy wiodącym producentem opakowań foliowych, w tym saszetek.. Możemy zrobić dowolną saszetkę, w dowolnym rozmiarze, kształcie, z dowolnego materiału termozgrzewalnego, do pakowania każdego produktu spożywczego, chemicznego lub kosmetycznego. Saszetka to doskonałe opakowanie reklamowe, do promocyjnych porcji produktów, ale nie tylko. Saszetka to doskonałe opakowanie foliowe na tytoń. Zaopatrzona w taśmę z klejem i zamknięcie strunowe doskonale się sprawdza.
Nasze saszetki możemy wzbogacić o perforację, nacięcie laserowe (w dowolnym kształcie), - powoduje ono szybkie, precyzyjne i łatwe otwarcie saszetki.

 

Opakowania foliowe typu saszetka z nacięciem laserwowym
Wykonujemy na foliach oraz na opakowaniach nacięcie laserowe, perforację, lub mikroperforację. Nasza nowa maszyna ma wiele możliwości.

 

Opakowania foliowe typu saszetka z eurozawieszką / saszetka z eurodziurką
Opakowanie typu saszetka z eurozawieszką doskonale się sprawdza jako opakowanie eksponowane przy kasach w supermarketach, opakowanie promocyjne, ale nie tylko.

 

Przykładowe zastosowanie saszetek
mydło w płynie, tytoń, środki chemiczne, kapusta i ogórki, kawa rozpuszczalna, przyprawy, ketchup, orzeszki, bakalie, chemia gospodarcza, drażetki, guziki, gumy do żucia, mleko w proszku, produkty ekologiczne, zdrowa żywność, cukierki, owoce suszone, zioła, herbata, draże, do pakowania mydła w płynie, tytoniu, środków chemicznych.

 

Opakowania foliowe typu saszetka o dowolnym kształcie
Możemy wyprodukować saszetki o dowolnym kształcie z rączką / otworem.

 

Opakowanie foliowe typu saszetka stick
Saszetka typu stick jest bardzo popularna. Stick doskonale nadaje się do pakowania produktów sypkich i płynnych.
Opakowania typu Stick doskonale nadają się do pakowania małych porcji produktu, reklamowych i promocyjnych.
Możemy wydrukować folię i zapakować produkt na naszym automacie, mamy nowoczesną pakowalnię produktów spożywczych i nie tylko.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010

coffee-service_cmswz_stro_war