PL_Button_sklepPL_Button_newsletterPL_Button_przetargiPL_Button_zapytanie

OPAKOWANIA STANDARDOWE DOYPACK

 

 

LINK 2 LINK 2 LINK 2 LINK 2 LINK 2 LINK 2 LINK 2 LINK 2 LINK 2 LINK 2 LINK 2 coffee-service-window_oval_foto

 

 

DOYPACK

specyfikacje opakowań przycisk

         

 

button - galeria zdjec

 


Opakowanie / saszetka doypack Saszetka Doypack - opakowanie dla produktów spożywczych, chemicznych itp. Opakowania doypack, są tańsze od tradycyjnych opakowań. Służą do pakowania produktów takich jak majonez czy ketchup, (drukujemy specjalne laminaty pod pakowanie gorącego Ketchupu), można w nie pakować środki do mycia naczyń, mydło w płynie, szampony, cukierki, ciasteczka, itp. Ze względu na ich podwójną funkcję – opakowania podstawowego  i uzupełniającego – opakowania doypack możemy uznać za opakowanie przyszłości. Produkujemy doypacki o pojemności od 100 do 5000ml, z korkiem, wentylem, struną, eurodziurką, nacięciem laserowym, rączką itp. Opakowania doypack z eurodziurką / eurozawieszką / haczyk Produkujemy opakowania doypack z eurozawieszką. Dodanie eurodziurki umożliwia atrakcyjną formę ekspozycji prz kasach, a także na różnego rodzaju stendach. Opakowanie doypack z wentylem Możemy wzbogacić opakowanie doypack o wentyl - który doskonale się sprawdza w opakowaniach do kawy lub kapusty kiszonej. Opakowania doypack z okienkiem / Window Do naszej oferty wprowadziliśmy specjalne opakowania z okienkiem PAP/OPP. Jest to nowość na rynku.
Opakowania doypack + zamknięcie strunowe / zipper / struna Woreczki strunowe Produkujemy saszetki doypack / woreczki strunowe z zamknięciem strunowym. Opakowania takie mogą być stosowane do pakowania zarówno produktów spożywczych jak i chemii gospodarczej lub kosmetyków, a także tytoniu (jesteśmy producentem doypacków dla wielu firm z branży tytoniowej). Zamknięcie strunowe / zipper umożliwa wielokrotne otwieranie i zamykanie torebki. Dodatkową opcją jest możliwość wyprodukowania zaokrąglonych rogów, co poprawia wygląd opakowania. Opakowanie doypack z korkiem
Dodanie korka do opakowania doypack, zmienia jego funkcje i możliwości. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku produktów, gdzie nie jesteśmy w stanie jednorazowo zużyć całej pojemności torebki. Korek z nakrętką umożliwia wielokrotne otwieranie i zamykanie opakowania. W torebki doypack z korkiem możemy zapakować zarówno produkty spożywcze takie jak: sosy, soki, dresingi, polewy, ketchup, jak również produkty kosmetyczne lub chemii gospodarczej: płyn do mycia naczyń, płyny do płukania, mydła w płynie szampony. W naszej ofercie mamy rożne kolory korków - tak aby można było dobrać odpowiedni korek do kolorystyki opakowania.
Laser / nacięcie / perforacja Zakupiliśmy niedawno linię do wykonywania laserowego nacięcia folii / perforacji / mikroperforacji / naciecia kształtowego - daje to nowe możliwości. Technologie laserowe znajdują coraz szersze zastosowanie w produkcji opakowań foliowychNajbardziej popularne nacięcia proste służą łatwiejszemu otwieraniu gotowych saszetek torebek płaskich, opakowań Doypack lub Stick. Bardziej zaawansowane technologicznie nacięcia kształtowe i perforacje poprawiają funkcjonalność i estetykę opakowań Doypack to saszetka z fałdą dolną, która dzięki specjalnej konstrukcji zgrzewów usztywniających tworzy nowoczesne i uniwersalne opakowanie. Najważniejsze jej zalety to: ekspozycja produktu w pozycji stojącej, duża powierzchnia zadruku, możliwość dogrzania zamknięcia strunowego lub korka, niższa cena w porównaniu z alternatywnymi systemami pakowania. Opakowania te służą do ręcznego lub mechanicznego pakowania: kawy, herbaty, bakalii, nasion, środków chemicznych, przypraw, suszonych owoców, mydła, soków, majonezu, cukierków... itp. Doypacki dostępne są na co dzień w naszym magazynie w szerokim zakresie rozmiarów (100 ml - 7000 ml), w wersji ze struną i bez, z korkiem, z materiałów o różnych kolorach, grubościach i strukturze. Doypack o dowolnym kształcie - jest to nowość w naszej ofercie Doypack o dowolnym kształcie wyróżni produkt spośród innych, podobnych na półce sklepowej. Jest to torebka / doypack stojąca w ciekawym kształcie. Specjalny kształt opakowania czyni opakowanie bardziej poręcznym. Takie opakowanie może być zastosowane do  wszystkich rodzajów produktów sypkich, płynnych, granulowanych. Dodatkowo można dodać do niego również korek lub zamknięcie zipper, eurozawieszkę, rączkę, itp.
Wyprodukowaliśmy opakowania w kształcie koszulki piłkarskiej, opakowania na klocki LEGO. Więcej...  Dla Państwa wygody uruchomiliśmy sklep internetowy z opakowaniami doypack, saszetka i stojące torebki z fałdą boczną.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010

coffee-service_cmswz_stro_war