PL_Button_sklepPL_Button_newsletterPL_Button_przetargiPL_Button_zapytanie

 

Aspiratory Pyłu

Zaawansowane technologicznie aspiratory pyłu,
stosowane do efektywnego pochłaniania kurzu.

Nasze aspiratorów pyłu, są szeroko stosowane do efektywnego pochłaniania kurzu charakteryzują się przede wszystkim:
 
 • Estetyczny wygląd: cała maszyna jest wykonana ze stali nierdzewnej, włącznie z wentylatorem. Urządzenie nadaje się do pracy w przemyśle spożywczym
   
 • Wysoka skuteczność: pojedynczy filtr bębnowy o mikronowym zakresie, który może pochłaniać więcej proszków. Większa siła: specjalna konstrukcja wiatraka o wielu ostrzach umożliwia większe zasysanie pyłu.
   
 • Wygodne czyszczenie: drgania jednorazowe usuwające proszek, znacznie bardziej efektywny sposób usunięcia pyłu który osadza się na filtrze cylindra.
   
 • Humanizacja: dodanie zdalnego systemu sterowania, wygodnego do sterowania urządzeniem oraz zabezpieczeniem przed otwarciem drzwi.
   
 • Dolne hałasy: Specjalna bawełna izolacyjna redukuje szumy w wydajny sposób.
Aspirator pylu AP S

 

 
ASPIRATOR PYŁU AP/S
Model  
AP/S 1.5

Moc 1,62 kW (3x400V),
filtr harmonijkowy, wibrator, sterowanie

AP/S 2.2

Moc 2,32 kW (3x400V),
filtr harmonijkowy, wibrator, sterowanie

AP/S 3.0

Moc 3,12 kW (3x400V),
filtr harmonijkowy, wibrator, sterowanie

AP/S 4.0

Moc 4,12 kW (3x400V),
filtr harmonijkowy, wibrator, sterowanie

AP/S 5.5

Moc 5,62 kW (3x400V),
filtr harmonijkowy, wibrator, sterowanie

AP/S 7.5

Moc 7,5 kW (3x400V),
filtr harmonijkowy, wibrator, sterowanie

aspirator_pylu

Zasady działania

Pył zawierający gaz wchłania się do kolektora pyłu od dołu (wejście jest zarówno z lewej i z prawej strony, ale podczas gdy jedno z nich jest używane, drugie jest zablokowane). Większe cząstki, początkowo opadają, mniejsze cząstki są absorbowane na powierzchnię cylindra filtracyjnego w komorze oczyszczania powietrza. Poprzez cylinder filtracyjny, czyste powietrze jest wydalane przez komorę wydechową.

 


ZOBACZ
coffee-service-ikona-galerii-aparat Galeria zdjęć / filmów

 


POSIADAMY PONAD 20 LETNIE DOŚWIADCZENIE W PRODUKCJI MASZYN PAKUJĄCYCH ORAZ LINII PAKUJĄCYCH NASZE AUTOMATY PAKUJĄCE ORAZ LINIE PAKUJĄCE SĄ ZNANE I CENIONE W KRAJU I ZAGRANICĄ.

Naszemu Klientowi proponujemy najlepsze i sprawdzone nowoczesne rozwiązania w automatyzacji pakowania. Kompleksowo zajmujemy się produkcją oraz dostarczaniem maszyn pakujących. Nasz klient ma wybór z szerokiego wachlarza maszyn pakujących. Wdrożone przez nas rozwiązania gwarantują naszemu Klientowi sukces biznesowy. W naszej ofercie posiadamy: Automaty formująco - dozujące pionowe, Automaty formująco - dozujące poziome, Automaty pakujące w gotowe torebki, Kartoniarki, Dozowniki wagowe kombinacyjne, Dozowniki wolnostojące, Transportery, Zgrzewarki, Mieszarki poziome, Wykrywacze metalu WM, Posiadamy również komis urządzeń pakujących.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010

coffee-service_cmswz_stro_war