OPAKOWANIA FLAT BOTTOM ZE STRUNĄ INNOLOK OPAKOWANIA WINDOW OVAL AUTOMATYCZNE ETYKIETOWANIE OPAKOWAŃ FOLIOWYCH MASZYNY PAKUJĄCE OPAKOWANIA FOLIOWE PALARNIE KAWY SKLEP INTERNETOWY - OPAKOWANIA STANDARDOWEOPAKOWANIA I FOLIE BIODEGRADOWALNEUSŁUGOWE PAKOWANIELASEROWA PERFORACJA, NACINANIE, ZNAKOWANIE

 

PL_Button_sklepPL_Button_newsletterPL_Button_przetargiPL_Button_zapytanie

 


Zapraszamy
na targi
:


 


- / -

Info: Map:
 pdf-xl-yellow TARGI_mapa dojazdu

 


 fachowcy_pl-logo


Rozmowa
ze
współwłaścicielem
firmy Coffee Service

Adamem Zagrodzkim


 iso_2018

 

link

 

 

 

 

 

 

Nadrzędnym celem działalności, istniejącej od ponad 28 lat firmy Coffee Service jest dostarczanie produktów i usług spełniających oczekiwania naszych klientów. W zapewnieniu najwyższych standardów działalności pomaga nam wdrożony i certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania (ZSZ), zgodny z normami ISO 9001:2015 i ISO 22000:2005 i HACCP. Systemy te zostały wdrożone i certyfikowane w celu podniesienia jakości i bezpieczeństwa oferowanych przez nas produktów, usług. Ciągłe doskonalenie, innowacyjność, kompleksowość usług, a przede wszystkim dbałość o wymagania klientów zyskało aprobatę wielu współpracujących z nami firm w Polsce i Europie.

                                      

Zarząd Coffee Service

logo28lat Rok 2020 jest dla nas rokiem szczególnym. Z wielką dumą i radością informujemy, że w tym roku firma Coffee Service obchodzi jubileusz 28-lecia swojej działalności.
Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Opakowań

pioRzetelna FirmaGazele Biznesu

slider-nagrody

FE_POIR

 

 

 

 

 
POLITYKA ZARZĄDZANIA / MANAGEMENT POLICY
 

 

 

2018_POLITYKA ZARZADZANIA COFFEE SERVICE

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010

coffee-service_cmswz_stro_war